Čas na serveru 11:33:26

Kamil Linhart
Konvolut dvou kusů

Id: 161101

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Kamil Linhart

kombinovaná technika, rozměr 59 x 89 cm a 58 x 81 cm, nesignováno, malba lokálně poškozena, poškozené rámy

zobrazeno: 1147x

Vyvolávací cena: