Čas na serveru 14:04:06

Kamil Linhart
Krajina

Id: 346401

Krajina

  •  / Krajina / Kamil Linhart
  •  / Krajina / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 74 x 94 cm, neznačeno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 6794x

Vyvolávací cena:

111 222

Příhozy: 120