Čas na serveru 10:46:30

Kamil Linhart
Kréta skalnatý záliv

Id: 1925

Kréta skalnatý záliv

  •  / Kréta skalnatý záliv / Kamil Linhart

olej/karton, rozměr 66 x 93,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, drobné oděrky na malbě i rámu, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1377x

Vyvolávací cena:

21 000