Čas na serveru 15:51:11

Kamil Linhart
Limitová kompozice

Id: 98901

Limitová kompozice

  •  / Limitová kompozice / Kamil Linhart

olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 10829x

Vyvolávací cena:
20 000

85 000

Příhozy: 60