Čas na serveru 11:01:26

Kamil Linhart
Lodě v přístavu

Id: 1774

Lodě v přístavu

  •  / Lodě v přístavu / Kamil Linhart

olej/plátno/sololit, rozměr 25 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 1964, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2170x

Vyvolávací cena:
9 500

19 500