Čas na serveru 05:59:10

Kamil Linhart
Lodě v přístavu

Id: 2008

Lodě v přístavu

  •  / Lodě v přístavu / Kamil Linhart

kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr 55 x 68 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, nově rámováno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2984x

Vyvolávací cena:
4 600

30 000