Čas na serveru 12:01:21

Kamil Linhart
Lounský mlýn

Id: 58101

Lounský mlýn

  •  / Lounský mlýn / Kamil Linhart

olej/lepenka, rozměr 52 x 63 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o mimořádný obraz z raného období, zobrazující autorův oblíbený živel v jeho rodném městě

zobrazeno: 2774x

Vyvolávací cena:
4 800

7 600