Čas na serveru 16:36:21

Kamil Linhart
Madona

Id: 894

Madona

  •  / Madona / Kamil Linhart
  •  / Madona / Kamil Linhart
  •  / Madona / Kamil Linhart

olej/karton, rozměr malby 19,5 x 38 cm, signováno vlevo dole monogramem KL, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2658x

Vyvolávací cena:
3 200

17 000