Čas na serveru 11:01:02

Kamil Linhart
Na Baltu

Id: 10707

Na Baltu

  •  / Na Baltu / Kamil Linhart
  •  / Na Baltu / Kamil Linhart
  •  / Na Baltu / Kamil Linhart

olej/lepenka, rozměr 28,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1849x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 51