Čas na serveru 05:12:24

Kamil Linhart
Planeta

Id: 829

Planeta

  •  / Planeta / Kamil Linhart
  •  / Planeta / Kamil Linhart
  •  / Planeta / Kamil Linhart

olej/karton, rozměr 25 x 36,5 cm, signováno vpravo dole monogramem KL, datováno 82, původní stav

zobrazeno: 3216x

Vyvolávací cena:
3 800

10 000