Čas na serveru 11:08:15

Kamil Linhart
Planeta XXXIV.

Id: 190701

Planeta XXXIV.

  •  / Planeta XXXIV. / Kamil Linhart

malba/papír/dřevěná deska, nesignováno, rozměr objektu včetně rámu 43,5 x 43,5 cm, autorsky rámováno, drobné oděrky na povrchu, majitel získal darem přímo od autora

zobrazeno: 1089x

Vyvolávací cena:

21 110