Čas na serveru 10:41:58

Kamil Linhart
Planety

Id: 551

Planety

  •  / Planety / Kamil Linhart
  •  / Planety / Kamil Linhart
  •  / Planety / Kamil Linhart
  •  / Planety / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 32 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, volné v rámu, původní stav, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1856x

Vyvolávací cena:
6 000

11 500