Čas na serveru 10:45:58

Kamil Linhart
Pobřeží

Id: 593

Pobřeží

  •  / Pobřeží / Kamil Linhart
  •  / Pobřeží / Kamil Linhart
  •  / Pobřeží / Kamil Linhart
  •  / Pobřeží / Kamil Linhart

olej/plátno, rozměr plátna 54 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 62, klasické dílo z období abstrakce přírodních forem 60. let, tento motiv Baltského moře byl již na českých aukcích úspěšně dražen v menším formátu, dílo pochází přímo z pozůstalosti autora, vysušený a poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1897x

Vyvolávací cena:
20 000

36 000