Čas na serveru 17:02:43

Kamil Linhart
Pobřeží

Id: 119905

Pobřeží

  •  / Pobřeží / Kamil Linhart
  •  / Pobřeží / Kamil Linhart
  •  / Pobřeží / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 20 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2780x

Vyvolávací cena:

13 222