Čas na serveru 21:06:10

Kamil Linhart
Pobřeží na Rujaně

Id: 119906

Pobřeží na Rujaně

  •  / Pobřeží na Rujaně / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 60, oděrky na původním rámu, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1364x

Vyvolávací cena:

7 166