Čas na serveru 05:52:21

Kamil Linhart
Přístav ve Warnemünde

Id: 51101

Přístav ve Warnemünde

  •  / Přístav ve Warnemünde / Kamil Linhart

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2104x

Vyvolávací cena:
4 800

24 000