Čas na serveru 02:49:46

Kamil Linhart
Přístav ve Warnemünde

Id: 119902

Přístav ve Warnemünde

  •  / Přístav ve Warnemünde / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 20,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, autorsky rámováno, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1790x

Vyvolávací cena:

16 501