Čas na serveru 14:51:48

Kamil Linhart
Řecko lodě u přístavu

Id: 1850

Řecko lodě u přístavu

  •  / Řecko lodě u přístavu / Kamil Linhart

kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, štítek na rubu obrazu, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2166x

Vyvolávací cena:

4 700