Čas na serveru 10:59:00

Kamil Linhart
Středomořský záliv s lodí

Id: 1968

Středomořský záliv s lodí

  •  / Středomořský záliv s lodí / Kamil Linhart

kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, nově rámováno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2309x

Vyvolávací cena:

28 000