Čas na serveru 03:45:04

Kamil Linhart
Z kosmu

Id: 2068

Z kosmu

  •  / Z kosmu / Kamil Linhart
  •  / Z kosmu / Kamil Linhart
  •  / Z kosmu / Kamil Linhart

olej/karton, rozměr 97 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, autorsky rámováno, získáno z pozůstalosti autora, původní stav

zobrazeno: 3926x

Vyvolávací cena:
27 000

110 000

Příhozy: 74