Čas na serveru 09:55:54

Kamil Linhart
Z Řecka

Id: 119901

Z Řecka

  •  / Z Řecka / Kamil Linhart
  •  / Z Řecka / Kamil Linhart
  •  / Z Řecka / Kamil Linhart
  •  / Z Řecka / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 58 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1144x

Vyvolávací cena: