Čas na serveru 19:13:46

Kamil Linhart
Z Řecka

Id: 119901

Z Řecka

  •  / Z Řecka / Kamil Linhart
  •  / Z Řecka / Kamil Linhart
  •  / Z Řecka / Kamil Linhart
  •  / Z Řecka / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 58 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1866x

Vyvolávací cena: