Čas na serveru 09:59:51

Kamil Linhart
Z Vesmíru

Id: 711

Z Vesmíru

  •  / Z Vesmíru / Kamil Linhart
  •  / Z Vesmíru / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole KL, datováno 86, autorsky rámováno, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2410x

Vyvolávací cena:

14 500