Čas na serveru 11:10:19

Kamil Linhart
Záliv ve Vouliagméni

Id: 846

Záliv ve Vouliagméni

  •  / Záliv ve Vouliagméni / Kamil Linhart

olej/plátno, rozměr plátna 92 x 64 cm, signováno vlevo dole K. Linhart, datováno 60, autorsky rámováno, na rámu oděrky, původní stav

zobrazeno: 2246x

Vyvolávací cena:
28 000

30 000