Čas na serveru 11:18:46

Kamil Linhart
Ze Strmilova

Id: 119903

Ze Strmilova

  •  / Ze Strmilova / Kamil Linhart

olej/překližka, rozměr 36,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 777x

Vyvolávací cena:

4 300