Čas na serveru 10:49:01

Kamil Linhart
Zelená planeta

Id: 617

Zelená planeta

  •  / Zelená planeta / Kamil Linhart

olej/sololit, rozměr 16 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 1984, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2426x

Vyvolávací cena: