Čas na serveru 10:29:43

Kamil Linhart
Zlatý asteroid

Id: 1806

Zlatý asteroid

  •  / Zlatý asteroid / Kamil Linhart

olej/karton, rozměr 29 x 12 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, získáno z pozůstalosti autora, původní stav

zobrazeno: 1203x

Vyvolávací cena:

7 500