Čas na serveru 08:20:15

Kamil Vladislav Muttich
Šermíř

Id: 464102

Šermíř

  •  / Šermíř / Kamil Vladislav Muttich

kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 293x

Vyvolávací cena:

3 100