Čas na serveru 12:44:59

Karel Balíček
Mraky nad Karlštejnem

Id: 95108

Mraky nad Karlštejnem

  •  / Mraky nad Karlštejnem / Karel Balíček

olej/karton, rozměr 24,5 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2143x

Vyvolávací cena:
800

2 400