Čas na serveru 13:15:36

Karel Balíček
Na hrázi

Id: 159001

Na hrázi

  •  / Na hrázi / Karel Balíček
  •  / Na hrázi / Karel Balíček
  •  / Na hrázi / Karel Balíček

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, volné v rámu

zobrazeno: 2852x

Vyvolávací cena: