Čas na serveru 14:22:32

Karel Balíček
Snopy

Id: 181723

Snopy

  •  / Snopy / Karel Balíček
  •  / Snopy / Karel Balíček
  •  / Snopy / Karel Balíček

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

4.4.2019, 19:42:00

1.4.2019 17:25 1 200 Kč