Čas na serveru 03:23:53

Karel Balíček
Zima v Rybné na Vysočině

Id: 9

Zima v Rybné na Vysočině

  • Zima v Rybné na Vysočině / Zima v Rybné na Vysočině / Karel Balíček

rozměr 41 x 61 cm, olej/karton, signováno PD, zaskleno, původní stav, drobné oděrky na rámu, na rubu datováno 1945

zobrazeno: 3104x

Vyvolávací cena:

3 700