Čas na serveru 13:46:50

Karel Beneš
Chaloupka

Id: 40814

Chaloupka

  •  / Chaloupka / Karel Beneš
  •  / Chaloupka / Karel Beneš
  •  / Chaloupka / Karel Beneš

olej/karton, rozměr 32 x 43 cm, signováno vlevo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2830x

Vyvolávací cena:
800

3 100