Čas na serveru 00:20:36

Karel Beneš
Tání

Id: 1504402

Tání

  •  / Tání / Karel Beneš
  •  / Tání / Karel Beneš
  •  / Tání / Karel Beneš

olej/karton, rozměr malby 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2502x

Vyvolávací cena:
2 200

7 500