Čas na serveru 14:15:36

Karel Boháček
Barevný listopad

Id: 169501

Barevný listopad

  •  / Barevný listopad / Karel Boháček

olej/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, kvalitně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1028x

Vyvolávací cena:

12 000