Čas na serveru 13:31:01

Karel Boháček
Dvě dívky

Id: 2429

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Karel Boháček
  •  / Dvě dívky / Karel Boháček
  •  / Dvě dívky / Karel Boháček

pastel/karton, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1928, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3489x

Vyvolávací cena:
700

25 000

Příhozy: 56