Čas na serveru 09:34:28

Karel Boháček
Italské stavení

Id: 9701

Italské stavení

  •  / Italské stavení / Karel Boháček

akvarel/papír, rozměr malby 22 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2859x

Vyvolávací cena: