Čas na serveru 02:48:01

Karel Boháček
Před západem slunce

Id: 134705

Před západem slunce

  •  / Před západem slunce / Karel Boháček

olej/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1088x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

15.5.2018, 22:22:00

23.4.2018 23:05 2 800 Kč