Čas na serveru 03:37:32

Karel Boháček
Strom u chalupy

Id: 100511

Strom u chalupy

  •  / Strom u chalupy / Karel Boháček

olej/karton, rozměr 31,5 x 30,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1198x

Vyvolávací cena: