Čas na serveru 21:15:14

Karel Boháček
Tajemný večer

Id: 207102

Tajemný večer

  •  / Tajemný večer / Karel Boháček

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 32 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole špatně čitelné, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 650x

Vyvolávací cena:
2 800

21 000

Příhozy: 51