Čas na serveru 10:24:00

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Karel Bořecký
Město ticha

Id: 365201

Město ticha

  •  / Město ticha / Karel Bořecký

olej/plátno, rozměr 50 x 110 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 996x

Vyvolávací cena:

2022,07-1,18,20,00,00
( 18.7.2022, 20:00:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.