Čas na serveru 22:37:21

Karel Bořecký
Město ticha

Id: 365201

Město ticha

  •  / Město ticha / Karel Bořecký

olej/plátno, rozměr 50 x 110 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:

18.7.2022, 20:03:00

18.7.2022 19:58 5 000 Kč