Čas na serveru 02:11:46

Karel Bořecký
Na slunci

Id: 196301

Na slunci

  •  / Na slunci / Karel Bořecký
  •  / Na slunci / Karel Bořecký
  •  / Na slunci / Karel Bořecký

olej/plátno, rozměr 90 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 50