Čas na serveru 21:50:15

Karel Bořecký
Předeslaný smutek

Id: 365202

Předeslaný smutek

  •  / Předeslaný smutek / Karel Bořecký

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek a popis

zobrazeno: 1403x

Vyvolávací cena:

4 100