Čas na serveru 11:52:06

Karel Bořecký
Železné květy

Id: 365203

Železné květy

  •  / Železné květy / Karel Bořecký

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1472x

Vyvolávací cena:

14 500