Čas na serveru 07:40:26

Karel Brabec
Ovocný sad

Id: 139924

Ovocný sad

  •  / Ovocný sad / Karel Brabec
  •  / Ovocný sad / Karel Brabec
  •  / Ovocný sad / Karel Brabec
  •  / Ovocný sad / Karel Brabec

olej/plátno, rozměr 76 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1300x

Vyvolávací cena:

2 900