Čas na serveru 01:57:21

Karel Brousek
Ovocné zátiší

Id: 101007

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Karel Brousek

olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1715x

Vyvolávací cena:
800

2 600