Čas na serveru 18:36:30

Karel Černý
Constanta

Id: 43101

Constanta

  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý
  •  / Constanta / Karel Černý

pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 3294x

Vyvolávací cena:
28 000

100 000

Příhozy: 61