Čas na serveru 18:34:13

Karel Černý
Le Havre

Id: 20705

Le Havre

  •  / Le Havre / Karel Černý
  •  / Le Havre / Karel Černý
  •  / Le Havre / Karel Černý

pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3909x

Vyvolávací cena:
28 000

195 000

Příhozy: 99