Čas na serveru 02:37:01

Karel Černý
Milenci

Id: 75901

Milenci

  •  / Milenci / Karel Černý
  •  / Milenci / Karel Černý
  •  / Milenci / Karel Černý

kresba voskovou pastelkou/papír/na původní litografický otisk, velikost tisku 25 x 21,8 cm, autorsky signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel získal přímo od autora, kresba i signatura autorská, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 3677x

Vyvolávací cena:
12 500

75 000

Příhozy: 71