Čas na serveru 23:59:47

Karel Černý
Paříž

Id: 1420

Paříž

  •  / Paříž / Karel Černý
  •  / Paříž / Karel Černý
  •  / Paříž / Karel Černý
  •  / Paříž / Karel Černý

pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3448x

Vyvolávací cena:
19 000

135 000