Čas na serveru 11:27:11

Karel Chaba
Auto

Id: 415201

Auto

  •  / Auto / Karel Chaba
  •  / Auto / Karel Chaba
  •  / Auto / Karel Chaba

tempera/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1204x

Vyvolávací cena:

7 800